2018 m. vasario 2 d. Šiaulių rajone buvo organizuotas Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas. Antrojo etapo dalyviai turėjo atlikti praktinę kūrybinę užduotį pagal Olimpiados dieną pateiktas užduotis – sukurti ir aprašyti kūrybinį kelią nuo idėjos iki produkto bei atlikti kūrybinį darbą iš atsineštų medžiagų bei pagalbinių priemonių. Olimpiada vyko Kuršėnų politechnikos mokykloje. Už dalyvavimą olimpiadoje dėkojame aštuntokui Dovydui Valančiui, ir devintokei Audronei Bagūnaitei. Sveikiname 8 klasės mokinį Aleksandrą Pniauską, dalyvavusį tekstilės programos grupėje ir užėmusį pirmą vietą. Jis yra deleguojamas į Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etapą. Olimpiada vyks balandžio 20-21 dienomis Šiauliuose.

Laima Perminienė

2222    3olimpiada