,,Tai, ką geriausia turiu, Tau, miela mama skiriu“ – toks šių metų Motinos dienos ir tėvų susirinkimo moto. Mokslo metai beveik baigiasi, todėl pateikėme mokyklos bendruomenei tai, ką geriausia nuveikėme per mokslo metus. Ir šventė, ir beveik galutinių rezultatų pateikimas, pristatymas tėvams, ką mokykloje veikia jų vaikai, mūsų mokiniai.
Klasių vadovų veiklos pristatymą koordinavo metodinės grupės pirmininkė Jolanta Aksenavičienė. Mokyklos bendruomenei buvo pateikta ši informacija: mokyklos ir IV gimnazinės klasės metraštis (klasės vadovė Jūratė Formanskė); stendiniai pranešimai ,, Gamtamokslinis ugdymas klasės vadovo veikloje“ (10 klasės vadovė Edita Lopetienė), ,,Jeigu aš būčiau mama“ (8/9 klasės vadovas Alvydas Lukošius); lankstinukai: ,,Mokymosi motyvacija“ (7 klasės vadovė Eglė Stočkuvienė), ,,Sunkus“ vaikas” (6 klasės vadovė Daiva Valančienė).
5 klasės mokiniai, jaunieji mokyklos gidai, pristatė įvairias mokyklos edukacines erdves (klasės vadovė Laima Perminienė).
Klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė Jolanta Aksenavičienė parengė stendinį parnešimą ,,Mokinių pasiekimai 2015-2016 m.m.“
6, 7, 8, ir III g. klasės mokinių piešinių ir karpinių parodą ,,Pavasaris“ pristatė dailės mokytoja Laima Perminienė. Šios mokytojos vadovaujami mokiniai papuošė salę, taip sukurdami puikią emocinę aplinką.
Šventinio renginio metu 2/3 klasės mokiniai (klasės ir studijos ,,Gama“ vadovė Sabina Gorienė) dainavo dainas, Enrika Urbonaitė ir Aleksas Papreckis deklamavo buvusios mokyklos mokinės Jurgitos Laurynaitės eilėraščio posmus apie pavasario grožį, apie brangiausią žmogų – mamą. Eiles apie gimtinę, gimtąjį žodį deklamavo 1 klasės mokinė Gustė Papreckytė (mokytoja Rima Janulaitienė), 7 klasės mokinys Gabrielius Kaminskas (mokytoja Estrelija Jurkuvienė), 4 klasės mokinė Adelė Pniauskaitė (mokytoja Vyda Bagdonienė).
Muzikinius kūrinius atliko 6 klasės mokinys Aleksandras Pniauskas , 7 klasės mokinė Audronė Bagūnaitė, 8 klasės mokinė Austėja Marcinkevičiūtė.
Pasirodė jaunučių šokių kolektyvas ,,Trepsiukas“ (vadovė Vyda Bagdonienė), šokių grupės ,,Oazė“, ,,Miražas“ (vadovė Raimonda Jucikaitė).
Jau tradicija tapo pradinio ugdymo mokytojos Rimos Janulaitienės režisuoti vaidinimai. Šiais metais pirmokai visus pardžiugino pasaka ,,Žvėrių išpažintis“.
III g. klasės mokiniai (klasės vadovė Daina Augaitienė) paruošė skaidrių rinkinį (pateiktis) apie savo klasės gyvenimą ne pamokų metu.
5 klasės mokiniai (klasės vadovė Laima Perminienė) pademonstravo Ekomadų šou, o IV g. klasės mokinė Laura Jokubauskaitė pristatė Mokinių tarybos atliktą tyrimą – konkursą ,,Bazilionų mokyklos plaukų mados“ (mokinių tarybos veiklą koordinuoja mokytoja Rita Mažunavičienė).
Renginio muzikine, technine dalimi rūpinosi muzikos mokytojas Arvydas Marcinkevičius ir 10 klasės mokinys Dominykas Baranauskis.
Šaunūs renginio vedėjai – IV g. klasės mokinė Dominyka Stanaitytė ir 10 klasės mokinys Andrius Jokubauskas.
Šventės scenarijų parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vaičiulienė.
Dėkojame visiems šventės dalyviams ir svečiams.
Renginio koordinatorė Irena Vaičiulienė
2016 m. gegužės 2 d.