Rugsėjo 12 d. 4 ir 7 klasių mokiniai su vadovėmis S. Goriene ir D. Valančiene, buvo išvykę į edukacinę kelionę.

SANY0020SANY0030SANY0038

Išvykos metu mokiniai apsilankė UAB „Joniškio duona". Čia juos pasitiko ir netradicinę karjeros ugdymo pamoką surengė įmonės vadybininkė Danutė Marcinkevičienė. Mokiniai stebėjo visą duonos ir jos gaminių atsiradimo ciklą nuo žaliavų iki gatavos produkcijos. Tokia pamoka paliko didelį įspūdį, buvo galima stebėti produkto atsiradimą, ir įmonės darbuotojų darbą. Kitas   kelionės etapas - Krepšinio muziejus. Čia mokinius pasitiko muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas. Jis įdomiai ir išradingai pristatė muziejaus eksponatus, surengė blic turnyrą apie krepšinį. Nugalėtojai buvo apdovanoti suvenyriniais atvirukais. Muziejus paliko mokiniams didelį įspūdį. Šioje puikioje edukacinėje erdvėje mokiniai papildė savo žinias apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje ir pasaulyje - krepšinį. Jie turėjo galimybę palikti savo autografus ant tam skirtų muziejaus sienų. Pakelyje iš Joniškio aplankyta Saulės mūšio, įvykusio prieš 780 metų, vieta. Deja, nuliūdino nesutvarkyta erdvė, liudijanti apie nepakankamą pagarbą Lietuvos istorijai. Mūšio vietą teprimena medinis stendas ir stūgaujantis žiemgalių krašto vėjas. Kelionė pavyko, buvo naudinga pažintine ir kultūrine prasme Apie tai liudija nuotraukos.

7klasės vadovė Daiva Valančienė,4klasės vadovė Sabina Gorienė

SANY0035SANY0036SANY0019 1SANY0021SANY0033SANY0039