Vasario 3 dieną Bubių mokykloje vyko Šiaulių rajono mokinių ugdymo karjerai viktorina „Aš galiu (?) rinktis”. Viktorinoje dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos atstovai, mokiniai iš Bazilionų mokyklos – daugiafunkcio centro (Lukas Janiulis, Liepa Bartkutė, Rugilė Venckutė, Lukas Gylys, Osvaldas Bartkus, Jovilas Bartkus, Mantas Janiulis ir Dominykas Baranauskis), kuriuos atlydėjo mokytojos Laima Perminienė ir Rita Mažunavičienė bei jaunimas iš Bubių gyvenvietės.

DSC06798  DSC06827

Vyko viktorina su teorinėmis bei linksmomis kūrybinėmis užduotimis. Antrajame ture – „Pasimatuok profesiją“  —  komandos pabiro po visą mokyklą. Užvirė darbas penkiose sekcijose: „Kirpėjas — manikiūrininkas”, „Floristas“, „Maisto technologas“, „Medicinos darbuotojas“, bei „Kompiuterių dizaineris“. Komandų atstovai pristatė atliktas užduotis. Pirmoji vieta atiteko Bazilionų mokyklos —  daugiafunkcio centro komandai „Divergentai“. Antroji  vieta atiteko svečiams iš Lietuvos moksleivių sąjungos, trečiąją vietą pelnė Bubių mokyklos aštuntokų komanda. Dėkojame ugdymo karjerai konsultantėms Laimai Benikasienei ir Sonatai Abromavičienei už puikų renginį.

DSC06835DSC06824

Nuotraukų galerija.