Iš Hogvartso mokyklos netikėtai dingsta visi mokyklos mokiniai ir mokytojai. Pavogtas ir stebuklingas Kalėdų eliksyras. Hario Poterio , Ronio ir Hermionos užduotis surasti juos, keliaujant per įvairius kino filmus – kitaip nebus Kalėdų , nebus dovanų , nebus laimės...

DSC06384DSC06476
Tokia nelengva užduotis Bazilionų mokykloje-daugiafunkciniame centre teko IV g. klasės mokiniams šių metų gruodžio 22 dieną , karnavale „ Haris Poteris ir stebuklingas Kalėdų eliksyras “.

DSC06587DSC06543
Karnavalo temą tradiciškai siūlė ir renginį organizavo IV g. klasės mokiniai . Salėje ir koridoriuose šurmuliavo personažai iš įvairių kino filmų. Jais buvo persirengę visi Bazilionų mokyklos mokiniai nuo penktos iki ketvirtos gimnazinės klasės. Renginiu taip pat džiaugėsi mokytojai, tėvai, buvę mokyklos mokiniai, Bazilionų miestelio bendruomenės nariai.  Daugiau renginio akimirkų čia.
IV g. klasės vadovė Daina Augaitienė