Kovo 20 d. mūsų mokyklos bendruomenė minėjo pavasario lygiadienį – Žemės dieną. 5 klasės mokiniai ir jų klasės vadovė Jolanta Aksenavičienė vaizdžiai, išradingai pristatė Žemės dienos renginius.

DSC01841
5-okai visus supažindino su vasaros lygiadienio švente, jos papročiais, tradicijomis.
Po antros pamokos 5 klasės mokiniai Adelė Pniauskaitė ir Lukas Mačiūnas pristatė tiriamąjį darbą „Apelsinas“ (darbo vadovė matematikos mokytoja Jolanta Aksenavičienė). Pranešimas mokė, kad pagarbiai reikia elgtis ne tik su draugu, bet ir maistu, kurį dauguma mokinių gauna nemokamai.

DSC01854
Po trečios pamokos mokyklą užliejo paukščių balsai ir mįslės. Penktokai kvietė mokinius, mokytojus atspėti paukštelių balsus, įminti mįsles. Atspėjusieji buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis.
Po ketvirtos pamokos 6 klasės mokiniai su klasės vadove Laima Perminiene kvietė į edukacinį užsiėmimą „Jaunieji sodininkai“. Užsiėmimo metu mokiniai ir mokytojai sodino svogūnėlius, sėjo gėles.

zemes6
Po penktos pamokos sugužėjo mokyklos Jaunieji reindžeriai ir jų vadovė Jurgita Bartkuvienė. Vadovė pasakojo apie įvairiausius paukštelių namus, legendas, kaip jie atsirado. Vėliau mokyklos kieme iškėlė daugybę inkilų.

Dienos renginius vainikavo švaros valanda, kurios metu visų klasių mokiniai tvarkė kabinetus, valė knygas, laistė gėles ir t.t. – vykdė socialinę-pilietinę (darbinę) veiklą.
Mokiniai dalyvavę, Žemės dienos renginiuose, patyrė gerų emocijų, praplėtė savo žinių kraitelę ir dovanojo šypsenas draugams, mokytojams, kaimynams...

zemes11
Jolanta Aksenavičienė