Gruodžio 18 d. Bazilionų mokykloje-daugiafunkciame centre 1-4 kl. mokiniai, jų tėvai ir mokytojai susirinko į Advento rytmetį ,,Kalėdų stebuklo belaukiant“. Renginyje dalyvavo ir Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčios klebonas Tomas Ūksas, susirinkusiems linkėjęs prasmingo Šv. Kalėdų laukimo. Klebonui mokiniai įteikė savo pieštus piešinius. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vaičiulienė visiems palinkėjo vertinti nematomas dovanas ir pasekė pasaką. Mokiniai rytmetį įprasmino „Misionieriško rožinio“ malda, kartu su mokytoja S. Goriene atliko dzūkišką Adventinę dainą.
        Renginį organizavusi tikybos mokytoja Edita Pupkevičiūtė-Kiguolė priminė visiems Advento vainiko prasmę, pakvietė prie degančių žvakių pasakyti po gerą, šiltą žodį vienas kitam. Mokytoja padėkojo už nuoširdų buvimą kartu, ragino daryti gerus darbus.

Tikybos mokytoja Edita Pupkevičiūtė-Kiguolė

DSC02558      DSC02465