Gruodžio 21 dieną mokykloje vyko tradicinis Kalėdinis karnavalas. Šiemet dvyliktokai pakvietė 5 – 11 klasių mokinius dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“ ir įsikūnyti į žinomus Lietuvos atlikėjus. Išradingus pasirodymus vertino garbinga Kalėdų senelio ir nykštukų komisija. Visi dalyviai buvo apdovanoti Kalėdų senelio dovanomis ir nykštukų padėkomis, o septintokai, kurie paruošė du pasirodymus, gavo specialų dvyliktokų prizą. Dėkojame visiems padėjusiems surengti šventę ir dalyvavusiems karnavale !

IVg klasės vadovė Edita Lopetienė

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.   Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.