2017 m. gruodžio 19 d. mokiniai, mokytojai, Bazilionų miestelio bendruomenės nariai kvietė visus į Kalėdinę parodą - mugę, kurią organizavo mokytojos Jolanta Aksenavičienė, Laima Perminienė, Eglė Stočkuvienė. Parodoje dalyviai galėjo parodyti ir parduoti savo sukurtus ar iškeptus gaminius. Mugę puošė Bazilionų miestelio bendruomenės moterų klubo „Šiaudinukės“(Janinos Radžvilienės iniciatyva) dekoratyvinė eglutė iš šiaudų, miestelio bendruomenės narių sukurti Kalėdiniai vainikai, mokytojų ir mokinių sukurti atvirukai, dekoruotos žvakės ir kalėdiniai kepiniai. Mugės metu akordeonu grojo Aleksandras Pniauskas, dainavo Audronė Bagūnaitė.
                                                                                                    Mokytoja Laima Perminienė

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.   Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.