2018-01-12 mokykloje buvo minima Laisvės Gynėjų diena. Mokiniai suorganizavo  pilietinę akciją „ Žvakutė lange“, kūrė stendus, iš neužmirštuolių žiedų sudėjo žodžius "Lietuva laisva". Etikos mokytoja D. Valančienė vedė netradicines - žmogiškumo pamokas. Kokia Sausio 13-osios, Laisvės gynėjų dienos reikšmė, kodėl taip brangios žuvusiųjų aukos - apie tai kalbėjo mokytoja su mokiniais, iliustruodama savo pokalbį istorine dokumentine medžiaga, filmais.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.   Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.