Šių metų kovo 22 dieną Bazilionų mokykloje vyko tradicinė, dvyliktoji Lietuvos mokinių gamtos mokslų konferencija „ Gamta, sveikata, ekologija ir aš “. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus paruošė Skuodo Pr. Žadeikio , Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio ir Gruzdžių gimnazijų , Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos , Šiaulių Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai . Pranešimus skaitė ir buvusi mūsų mokyklos mokinė, dabar KTU polimerų chemijos ir technologijos katedros organinių puslaidininkių laboratorijos projekto vyriausioji technikė Urtė Baranauskytė, bei jos kolega mechanikos inžinerijos 4 kurso studentas Justas Ciganas. Konferenciją pradėjo 9kl. mokinė A. Bagūnaitė - padainavo V.Kernagio dainą „Baltas paukštis“ ir su klasės draugu G. Kaminsku vedė renginį. Antroje konferencijos dalyje vyko diskusijos ir edukacinis užsiėmimas „Muilo gamybos cheminiai aspektai ir kūryba “

Mokytoja Daina Augaitienė

DSC 0164   DSC 0128