Balandžio 21 d. Bazilionų MDC vaikai, "Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa: skautauk, patirk, atrask (Šiaulių r. sav.)" (NVŠ) dalyviai, kartu su beveik 1800 skautų iš visos Lietuvos Vilniuje pradėjo vasaros sezoną. Sostinėje vyko tradicinė skautų pavasario šventė "Jurginės Vilniaus miestui", kurios metu vyko įvairios edukacinės programos pagal amžiaus grupes: mažiausieji žiūrėjo spektaklį Nacionaliniame dramos teatre, kiti gavę užduotis dalyvavo orientaciniame žygyje po Vilniaus miestą, ieškojo "Bazilisko", po pietų Vingio parke galėjo išmėginti jėgas įvairiose rungtyse, susipažinti su daugybe brolių ir sesių iš visos Lietuvos. Veiklų metu buvo puiki galimybė ne tik arčiau susipažinti su Vilniumi, bet ir daugiau sužinoti apie Lietuvos skautiją, kuri šiemet švenčia šimto metų jubiliejų.

Bazilionų skautų draugovės draugininkė
                                                                                         Irma Gorytė