Bazilionų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame mokinių piešinių konkurse „Pasieniečiai Lietuvos valstybės sienos sargyboje“. Pakrančių apsaugos pasienio rinktinė I ture išrinko du nugalėtojus: Aleksandrą Pniauską 8 kl. ir Dovydą Valančių 8 kl. Antrame, respublikiniame ture Aleksandras Pniauskas laimėjo trečią vietą. 2018 m. gegužės 16 dieną Šiaulių pasienio užkardos vadas Saulius Baltakis suorganizavo apsilankymą Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje, pasienio užkardoje įteikė Aleksandrui apdovanojimą.VSAT kinologas Andrius Mačianskis mokiniams pademonstravo savo keturkojų tarnybos draugų kovinį pasirengimą, jų duodamų komandų efektyvų vykdymą. Šiaulių pasienio užkardos vado pavaduotojas Stasys Kurtkus supažindino su pasienio užkardos veikla, pasieniečių tarnyba, parodė pasieniečių ginkluotę, specialiąsias priemones, paaiškino jų paskirtį. Mokinius lydėjo mokytojai Laima Perminienė, Irena Vaičiulienė, Alvydas Lukošius.

Mokytoja Laima Perminienė

1    4