Birželio 1d. Šiaulių vyskupijos kurija organizavo maldos žygį, kurio metu melstasi už dar negimusių vaikų gyvybes, už kančią ir skriaudą patiriančius vaikus, už vaikus, kurių tėvai skiriasi ir tuos, kurie niekada nepatyrė savo tėvų meilės, neturi galimybės augti savo tėvų namuose.
Žygyje dalyvavo, už savo bendraamžius meldėsi vaikai, jaunuoliai ne tik iš Šiaulių miesto ir rajono, bet ir tolimesnių Šiaulių vyskupijos mokyklų bei parapijų. Maldos žygiui vadovavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.
Kryžių kalne žygio dalyviai dalyvavo šv. Mišiose, kurias aukojo Šiaulių ganytojas. Žygyje taip pat dalyvavo Bazilionų daugiafunkcinio centro mokyklos auklėtiniai ir tikybos mokytoja Edita Pupkeičiūtė – Kiguolė.
                                                                                                            Mokytoja Edita Pupkeičiūtė – Kiguolė

1   2ž