Medžių auksą pakelėm išsėjęs,
Vesk mokyklon mus kasryt, rugsėji!
Jau iš tolo mus skambutis šaukia,
Atversta knyga ant stalo laukia.

Rugsėjo 1-osios skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė Bazilionų mokykloje – daugiafunkciame centre  prasidėjo šv. Mišiomis miestelio bažnyčioje. Po iškilmingų mišių mokyklos foje susirinkusius mokinius, jų tėvelius ir mokytojus pasveikino mokyklos direktorius Rimantas Gorys, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Vaičiulienė, IVg. klasės gimnazistai, kurie palinkėjo visiems gerų mokslo metų.
        Didžiausias šio rugsėjo įvykis- po vienu stogu įsikūrusi ir mokykla, ir darželis. Į dažais kvepiančias darželinukų grupes pačius mažiausius palydėjo ne tik auklėtojos, tėveliai, bet ir Bazilionų klebonas Tomas Ūksas.
       Sėkmės, kūrybingumo ir kantrybės linkėjo Šiaulių r. savivaldybės narė Judita Šakočiuvienė. Ji patiems mažiausiems mokinukams-pirmokėliams- įteikė dovanų. Mokyklos abiturientai taip pat pasveikino pirmokus ir palydėjo juos į savo klasę.
        Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais sugužėjo į klases pirmajai klasės valandėlei. Vėliau visi susirinko Bazilionų kultūros centre, kur buvo rodomas Kelmės teatro spektaklis.
                                                                                                                                Mokytojas Alvydas Lukošius
  DSC03282   DSC03272