Su eilėmis, skambiomis dainomis ir šiltais padėkos žodžiais vyko šventinė, pirmoji Mokytojų dienos pamoka. Žiūrėdami dešimtokų, kurie organizavo šį renginį, sukurtą video reportažą, mokytojai sužinojo, ko vaikai tikisi iš savo mokytojų, kodėl jiems ši profesija neatrodo patraukli. Kad mokytojai nesijaustų nevertinami, organizatoriai įteikė metų darbštuolio, metų šmaikščiausio liežuvio, metų tylenio ir kitas smagias nominacijas. Dešimtos klasės mokiniai ne tik domėjosi bendramokslių nuomone apie mokytojo profesiją, bet ir patys ją „pasimatavo“ vesdami pamokas. Tai bus puiki patirtis ateityje renkantis profesinį kelią.
                                                                                                           10 klasės vadovė Eglė Stočkuvienė