2018-10-24 mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ir darželinukai, padedami mokytojų ir tėvelių, suorganizavo rudens šventę „Auksinis ruduo“. Šventei mokiniai ruošėsi iš anksto. Rudeninių puokščių ir kompozicijų parodai padėjo pasiruošti tėveliai. Parodą mokyklos bendruomenė galėjo apžiūrėti ir džiaugtis ja visą savaitę. Parodoje dalyvavo visi mokyklos pradinukai.
      Renginį vedė ketvirtos ir trečios klasės mokiniai. Jie suvaidino pasaką „Kas yra ruduo“ . Antrokai užminė mįslių ir padainavo dainelę „Pupa“.
      Šventėje pirmą kartą dalyvavo darželinukai su savo auklėtojomis Jie padainavo dainelę „Katinėlis“ ir padeklamavo eilėraščių apie rudenį.
Renginio metu mokiniai turėjo atlikti keletą užduočių: atpažinti daržovę ar vaisių iš kvapo, atspėti vaisiaus ar uogos pavadinimą ją liečiant.
Šventės pabaigoje pradinukai ir darželinukai buvo apdovanoti padėkomis.

Mokytoja Rima Janulaitienė

DSC04941     DSC04964