Jau 6 metus iš eilės lapkričio mėnesį vykusios „SVAKO studijos gyvai“ pritraukė beveik 350 moksleivių, kurie turėjo galimybę susipažinti su Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomomis studijų programomis ir pačia kolegijos aplinka. Moksleiviai taip pat išgirdo nemažai svarbios informacijos, susijusios su priėmimu. Studijų parodoje apsilankė IV g. klasės moksleiviai su mokytoja L.Perminiene.

Lapkričio 24 d. į Šiaulių valstybinės kolegijos II rūmus atvykę mokiniai buvo supažindinti su Aplinkos apsaugos, Automobilių techninio eksploatavimo, Transporto logistikos technologijų, Statybos studijų programomis. SVAKO studijos gyvai“ – tai studijų paroda, kurioje galima ne tik išgirsti naudingų dalykų, tačiau ir praktiškai pajausti, ką reiškia būti studentu.

SVAKO studijos gyvai2SVAKO studijos gyvai3

SVAKO studijos gyvai4SVAKO studijos gyvai5