2016 metų lapkričio 15 dieną Bazilionų mokykloje-daugiafunkciame centre svečiavosi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Pravesti netradicinę pamoką „Muzikiniai etiudai“ mūsų mokykloje juos pakvietė muzikos mokytojas Arvydas Marcinkevičius.

Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro 9 klasės mokinė Austėja Marcinkevičiūtė (fortepijonas) ir Austėja Venckutė (trimitas) bei Kamilė Kaučikaitė (fortepijonas) ir Justas Drakšas (trimitas) atliko J.Loeillet, G.F.Tellman, V.Klovos, St.Šimkaus, P.Čaikovskio, A.Arutunian kūrinius.

Fortepijono mokytoja Raimonda Sližienė pristatė ir atlikėjus, ir mokinių atliekamus kūrinius, ir trimito specialybės mokytoją Zigmą Drakšą. Maloni žinia, kad mūsų mokyklos 8 klasės mokinė Audronė Bagūnaitė, kuri groti ir dainuoti mokosi S.Sondeckio menų gimnazijoje, pradėjo lankyti trimito pamokas.

Koncerto pabaigoje mokyklos direktorius R.Gorys padėkojo svečiams ir įteikė po „Padubysio kronikų“ leidinį, pakviesdamas dar ne sykį visus džiuginti muzikos akordais.

DSC08864DSC08832

DSC08853J.Formanskė