2019-11-22 Bazilionų mokykloje vyko mokomosios virtuvės atidarymas. Labai laukėme technologijų kabineto rekonstrukcijos, nes iki šiol mitybos paslapčių mokyti vaikus neturėjome galimybės. Įrengiant virtuvės baldus, įmontuojamą virtuvės techniką buvo panaudoti 2% pajamų mokesčio. 8 klasės mokinės Gabija ir Adelė su malonumu ruošėsi atidarymui šiuolaikiškoje ir stilingoje virtuvėje. Simbolinę technologijų kabineto atidarymo juostą kirpo mokyklos direktorius. Tėveliai buvo vaišinami mokinių keptais keksiukais ir žolelių arbata. Kulinarinė klasė pirmiausia reikalinga ugdymo procesui, vaikai bus mokomi sveikos mitybos paslapčių, tačiau planuojama ją integruoti ir į laisvalaikio erdves, kviesti mokyklos ir miestelio bendruomenę įvairioms edukacijoms.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.   1

4    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.