Štai ir įpusėjo Adventas. Tai kūdikėlio Jėzaus gimtadienio laukimo laikas, bet kartu ir gerų darbų, atidumo ir dėmesingumo vieni kitiems metas.
    Bazilionų MDC gruodžio 9 dieną vyko Advento popietė, skirta pradinių klasių mokiniams. Jos metu turėjome galimybę pasidžiaugti pačių mokinių ir jų mokytojų dailiai padengtu stalu ir vaišėmis, kurias su džiaugsmu ruošė patys mokinukai naujoje, moderniai įrengtoje technologijų mokymui skirtoje virtuvėlėje.
    Trečios ir ketvirtos klasių mokiniai dainavo Advento metui tinkamas daineles, visi mokiniai ratelyje aktyviai dalyvavo pasikartodami tikėjimo tiesų žinias, dėliojo Advento vainiką, papuošdami jį ne tik iš popieriaus iškirptais simboliais, o svarbiausia, apmąstydami Advento laikotarpio tradicijas, prisimindami šv. Kūčių vakaro papročius.
   Renginyje dalyvavo Bazilionų parapijos klebonas Tomas Ūksas, kuris visus pasveikino su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis ir pakvietė atvykti į BERNELIŲ ŠV. MIŠIAS KŪČIŲ VAKARĄ, 20.00 val. Klebonas užsiminė, kad lauks siurprizas – atvyks labai laukiamas svečias, bet tai dar paslaptis...

Tikybos mokytoja Gitana Montvidienė

2    7