Pilietine iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija" prisiminėme 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę prieš sovietinius okupantus ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Šią svarbią datą paminėjome languose uždegdami žvakutes, per mokyklos radiją skaitydami informaciją apie tų dienų įvykius ir pristatydami stendą, skirtą Sausio 13-osios aukoms atminti.

Seniūnų taryba

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.    Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.

532030