Vasario 4 dieną mokykloje svečiavosi insektariumo darbuotoja Jūratė Plungienė su būreliu savo augintinių – nariuotakojais, moliuskais, varliagyviais ir ropliais. Edukologė pravedė net tris užsiėmimus skirtingo amžiaus grupėse – nuo darželinukų iki devintokų. Mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie nariuotakojų atstovus, jų gyvenimo būdą, turėjo galimybę kai kuriuos iš jų paliesti. Daugiausia dėmesio sulaukė tarakonai vadinami automobiliukais, kaukolėtieji tarakonai, voras paukštėda. Ir mažiems, ir dideliems didžiausią įspūdį paliko varliagyviai bei ropliai : medvarlė, nuodingiausia pasaulio rupūzė aga, kukurūzinis žaltys, leopardinis gekonas ir kt. Šios netradicinės pamokos ne tik praturtino mokinių žinias, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų, paskatino būti tolerantiškesniems, saugoti ir globoti mažesnius už mus.
                                                                                                                                                       Biologijos mokytoja Edita Lopetienė

5 1    2vabalai