Mokykla Mokytojų dieną sutiko spalvingai ir nuotaikingai. Papuoštos mokyklos erdvės sveikino mokytojus, džiugino mokinukus. Gerą nuotaiką dovanojo šventinį renginį organizavę 7 ir 8 klasių mokinukai, vadovaujami J. Formanskės. Gyvai atliekamus muzikinius kūrinius dovanojo E. Tarasevičiūtė, rankų darbo dovanėlėmis džiugino G. Danilavičiūtė ir A. Gedminaitė (8 kl.), sveikinimo posmai mokytojams skambėjo iš G. Papreckytės (7 kl.), L. Barasnevičiaus, S. Stankevičiūtės ir G. Danilavičiūtės (8 kl.) lūpų. Mokiniai turėjo galimybę ne tik pasveikinti mokytojus, tačiau ir truputį juos "paegzaminuoti", o vėliau atsidėkoti pačių kurtais piešiniais.
7 bei 8 klasių mokiniai "pasimatavo" mokytojo profesiją, turėdami galimybę jaunesniems draugams pravesti keletą pamokų.
Po pietų mokytojų kolektyvas išvyko į edukacinę kelionę link Kuršėnų: susipažino su Kuršėnų dvaro istorija, pasigrožėjo autentiška rūmų aplinka, degustavo tikrąjį Kuršėnų vyniotinį, grožėjosi dvaro parko vaizdais, o žingsniuodami naujuoju tiltu - spalvingais rudeniniais lapais, skrajojančiais virš Ventos...                                                                                                                                                                                                   Jūratė Formanskė

DSC08403  DSC08434  DSC08450  DSC08455  DSC08518  DSC08547  DSC08641  DSC08597