2021 m. spalio 11 dienomis 5–6 klasių mokiniai dalyvavo Geros savijautos programos Bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių ugdymo srities veiklose ,,Ar pažįstate Jono miestą, Joniškį: tada ir dabar?" Integruotų veiklų metu mokiniai susipažino su Joniškio bažnyčios architektūra ir istorija, mokėsi giesmių, aplankė Baltąją ir Raudonąją sinagogas, kur klausėsi žydų muzikos, daug sužinojo apie žydų kultūrą ir istoriją, atliko interaktyvias užduotis, susipažino su žymiais joniškiečiais jiems skirtoje galerijoje, aplankė miesto skulptūrų parką, kuriame ieškojo Šreko, degustavo Žiemgalos kraštui būdingą patiekalą – virtienius. Programos metu mokiniai patyrė daug gerų emocijų, patobulino dalykines ir bendrąsias kompetencijas, bendradarbiavimo įgūdžius.

Išvyką organizavo socialinė pedagogė, istorijos mokytoja metodininkė Irma Gorytė

1 Joniškis   4   5  10