2021 m. lapkričio 25 dieną mokykloje vyko integruota pamoka - konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Per vietinį mokyklos radiją pamoką - konkursą vedė 8 klasės mokinė, Seniūnų tarybos pirmininkė Elija Tarasevičiūtė, renginio akimirkas įamžino 5 klasės mokinė, skautė Jurinta Šidlauskaitė.
Mokytoja Raimonda Jucikaitė mokinius mokė rikiuotis, su kariuomenės istorija supažindino mokytoja Irma Gorytė, su mokytoju Arvydu Marcinkevičiumi vaikai dainavo, o piešti padėjo mokytoja Daiva Valančienė.
Renginio dalyviai - 5-8 klasių mokinių ir mokyklos skautų komandos. Geriausiai sekėsi 8 klasės komandai. Visi dalyviai apdovanoti saldžiais prizais ir padėkos raštais.
Veiklos buvo organizuotos vykdant Lietuvos skautijos NVŠ programą "Skautauk" , kuri iš dalies yra finansuojama iš Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Istorijos mokytoja, mokyklos skautų vadovė Irma Gorytė

DSC06478 2 DSC06522 DSC06547 2 DSC06607 2