2019-02-14 Bazilionų daugiafunkciame centre vyko ikimokyklinio – priešmokyklinio amžiaus vaikų „Bulvių skutimo čempionatas“. Bulvių skutimo čempionate rungėsi Bazilionų MDC ir Kurtuvėnų MDC priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai.
    Renginio tikslas skatinti vaikus domėtis bulvių atsiradimo istorija, puoselėti nacionalinį ir tautinį paveldą – domėtis tradiciniais bulvių valgiais, papročiais, ugdyti bendravimo, komunikavimo ir socialinių įgūdžių bendradarbiavimą.
     Renginio metu vaikai atliko smagias ir linksmas rungtis su bulvėmis. Komandos turėjo nuskusti didelę, vidutinę ir mažą bulvę bėgant smėlio laikrodžiui; kuo švariau nulupti virtą bulvę; užrištomis akimis atspėti ką ragauja; buvo matuojama nuskusta ilgiausia bulvės lupena. Dalyviai ir renginio žiūrovai galėjo varžytis žinių patikrinime „Kas daugiau žino patiekalų iš bulvių“. Kiekvieną atliktą rungtį vertino komisija.
    Šiuo renginiu ugdytiniai ir organizatoriai prisijungė prie akcijos, inicijuotos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.