Džiugu, Kad Bazilionų MDC mokiniai laimi pirmąsias vietas Šiaulių rajono organizuotuose konkursuose ir olimpiadose. Džiaugiamės septintokės Adelės Pniauskaitės ir dešimtoko Gabrieliaus Kaminsko pasiekimais.
       Balandžio 5 d. Zarasų profesinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje varžėsi mūsų mokyklos 7 kl. mokinė Adelė Pniauskaitė. Ji su savo bendraamžiais jėgas išmėgino tekstilės grupėje. Ačiū Adelei už atstovavimą mokyklai ir Šiaulių rajonui respublikiniame renginyje!
        2019 metų balandžio 12,13 dienomis Gabrielius Kaminskas (10 kl.) su savo anglų kalbos mokytoja Jūrate Formanske vyko į Palangos Vlado Jurgučio pagrindinę mokyklą, kur buvo organizuotas 2019 metų respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 klasių mokiniams). Nors prizinės vietos Gabrieliui ir nepavyko laimėti ( tarpe 83 dalyvių), tačiau didžiausia dovana, pasak Gabrieliaus, „nepakartojama patirtis, bendravimas su Lietuvos moksleiviais anglų kalba, kūrybinės užduotys. Ir tikrai verta vykti į tokius konkursus“.

DSC01782    DSC01845K

adele    adele1