Gruodžio 5 d. Bazilionų mokyklos –daugiafunkcio centro bendruomenė pakvietė visus, besidominčius savo karšto kultūra ir istorija, dalyvauti ,,Padubysio kronikų“ trečiojo numerio pristatyme.

DSC07312

Renginyje dalyvavo leidinio redaktorius prof. Vytenis Rimkus, mokslinis redaktorius prof. Arūnas Gumuliauskas, ŠU rektorius prof. Donatas Jurgaitis,  Romualdo Ozolo paramos fondo ,,Už teisingumą Lietuvoje“ direktorius Eugenijus Skrupskelis, ŠU Istorijos katedros docentė Birutė Salatkienė,              ,, Aušros“ muziejaus direktoriaus pavaduotoja muziejininkysteiVirginija Ščiukščienė, ŠU  Istorijos katedros vedėja doc. dr.Rita Regina Trimonienė, ,,Padubysio kronikų fotografas Rimgaudas Šlekys, ,,Šiaulių krašto“ žurnalistė  Rita Žadeikytė.

Žurnalo atsakingasis sekretorius mokyklos direktorius Rimantas Gorys organizavo diskusiją, kurios metu buvo akcentuoti svarbiausi nagrinėtini šaltiniai, kviečiama papildyti rašančiųjų gretas, pasidalinant žiniomis, patirtimi.

Vidmantas Lopeta, Kurtuvėnų regioninio parko ekologas, pristatė savo pranešimą ,,Naudingi Dievo sutvėrimai“.

Renginio metu buvo pristatyta nauja autorė Bazilionų mokyklos – daugiafunkcio centro rusų kalbos/etikos mokytoja Daiva Valančienė, kuri parašė straipsnį ,,Bazilionų saviveiklininkų atminimui“.

,,Padubysio kronikų“ fotografas Rimgaudas Šlekys pristatė parodoje eksponuojamas nuotraukas ,,Kronikų keliais“, įvertino mokyklos siekį propaguoti savo karšto kultūrą, įamžinti istoriją.

Renginio akimirkos čia