Kovo 10 d. mokykloje vyko renginiai, skirti Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo 25-osiosms metinėms paminėti. Antros pamokos metu bibliotekininkė Laima Perminienė ir mokytoja Eugenija Juodeikienė vedė netradicinę pamoką „ Knygų istorijos", vyko poezijos skaitymai.pamoka

Mokytoja Laima Perminienė kvietė pradinių klasių mokinius diskutuoti , kodėl vaikai neskaito, kodėl verta skaityti knygas. Buvo pristatytos knygos, dovanotos mokyklai . (knygas dovanojo Ilona Pniauskienė) Jaunieji literatai, vadovaujami Eugenijos Juodeikienės, ne tik kuria eiles, bet ir mokosi skaityti poeziją. Sudaryta komisija (pavaduotoja I. Vaičiulienė, mokytoja E.Jurkuvienė, mokinys A.Jokubauskas, mokinė G.Pociūtė) įvertino skaitovų pasiruošimą , pasidalino gerais patarimais mokantis žodžio meno.

pamoka2

pamoka3pamoka4pamoka5