Pavasaris – Jaunųjų reindžerių darbymetis. 2016-04-08 Kurtuvėnų regioninio parko darbuotojai į mokyklą  atvežė neobliuotų pušinių lentų. Mokykla pakvipo sakais, mišku ir pavasariu. Vaikai pasidalino  inkilo matmenis smulkiesiems miško paukšteliams, kuriuos daugelis yra matę ir girdėję. Tai - zylutės, varnėnai, bukučiai. Jie yra miško sanitarai - gelbėja miškus nuo ligų ir kenkėjų, todėl yra žmogaus globojami. Šeštos ir sepintos klasės mokiniai kaukšėjo plaktukais ir kalė inkilus.  Balandžio 11 d.  inkilai buvo iškelti Bazilionų miškelyje prie kapinių, darželio teritorijoje, prie mokyklos. Inkilus iškelti padėjo 5-8 kl. mokiniai. Apie paukščius pasakojo parko darbuotoja Jurgita Bartkuvienė ir ekologas Vidmantas Lopeta.

Laima Perminienė

jr1jr2jr3jr4