2018 metų kovo 21 dieną penktokai ir šeštokai apsilankė Šiaulių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Edukacinę išvyką organizavo šių klasių vadovės J.Formanskė ir J.Aksenavičienė.
Mokininius ir mokytojas gaisrinėje pasitiko ugniagesiai-gelbėtojai, išsamiai supažindinę su technika ir prietaisais, kurie naudojami nelaimingų atsitikimų metu (gaisrų, avarijų, ieškant nuskendusių daiktų ir pan.). Mokiniai turėjo galimybę pakilnoti įrankius, pasimatuoti aprangą, užsidėti šalmus, dujokaukes. Įdomu buvo pasižvalgyti gaisrininkų mašinose iš vidaus, pamatyti gelbėtojų-narų naudojamas mašinas bei įrangą.
     Darbuotojai supažindino su ugniagesių-gelbėtojų darbo ypatumais, savybėmis, kurios yra svarbios, renkantis šią profesiją. Buvo atkreiptas mokinių dėmesys į reikiamą puikų fizinį pasirengimą.
     Mokiniams buvo pravesta netradicinė žmogaus saugos pamoka netradicinėje erdvėje. Ugniagesiai-gelbėtojai pamokė, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, uždūmintoje patalpoje, gelbstint savo ar kitų žmonių gyvybes. Mokiniai ir mokytojos pateikė gausybę klausimų, į kuriuos buvo išsamiai atsakyta.
                                                                                                                                    J.Formanskė

DSC05053   DSC04996