Kovo 20 dieną Bazilionų mokyloje-daugiafunkciniame centre vyko Žemės dienos paminėjimas. Žemės dienos paminėjimą rengė 6 klasės mokiniai ir jų vadovė Jolanta Aksenavičienė. Daugialypė šventė, į kurią tilpo: paskaita-diskusija „Sparnuočių pašnekesiai“ (Jaunųjų reindžerių vadovė Jurgita Bartkuvienė), paskaitos apie Žemę, vandenį ( parengė 6 klasės mokiniai). Fizikos būrelio nariai demonstravo bandymus, rodė klipus apie savo sukonstruotus darbus. IVg. klasės mokinys Dominykas Baranauskis rodė, kaip sukūrė piešimo stakles, 10 klasės mokinys Jovilas Bartkus pademonstravo savo sukurtą pedalą, suteikiantį elektrinei gitarai specialų efektą. Šventė buvo smagi, joje dalyvavo daug mokinių, kurie deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, minė mįsles.
Smagu, kad mokykloje vyksta tokios šventės, mokiniai gerbia mūsų Žemę, prisimena ypatingas pavasario datas.

6 kl. mokinys Benas Barauskas

DSC04905   DSC04975