2018 m. balandžio 12 d. septintos ir aštuntos klasės mokiniai su vadovėmis D. Valančiene ir L.Perminiene vyko savanoriauti. Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos atstovai Vidmantas Lopeta ir Jurgita Bartkuvienė pasakojo, kad kiekvieną pavasarį, atšilus orams, prasideda kasmetinė varlių migracija iš žiemaviečių į nerštavietes. Dažna problema yra ta, kad migruojančioms varlėms dažnai tenka kirsti asfaltuotą kelio ruožą ir masinės migracijos metu tūkstančiai varliagyvių žūsta po automobilių ratais. Mokiniai padėjo statyti tvoreles su varlių gaudyklėmis (duobutėmis su kibirais). Tokiu būdu siekiama atkreipti dėmesį į pačią gamtą. Mokinių rūpinimasis gyvūnais priimamas kaip labai svarbus ir prasmingas darbas.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.       Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.

Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.        Bazilionų  mokykla- daugiafunkcis centras nuotrauka.