Paskutinio skambučio šventė Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro abiturientams nuskambėjo tradiciniu laiku - gegužės 25 d. 12 val.
   Mokinių eisena, prasidėjusi prie Bazilionų kultūros centro, nusidriekė per visą miestelį. Linksmai nusiteikę abiturientai su spalvotais balionais ėjo gimtojo miestelio gatvėmis ir džiugino jo gyventojus savo jaunatvišku žavesiu, šypsenomis. Prie mokyklos juos pasitiko mokyklos bendruomenė - mokytojai, jaunesniųjų klasių mokiniai bei tėvai, kiti artimieji. Aplodismentais palydėti abiturientai pasuko į savo klasę paskutinei pamokai su klasės vadove E.Lopetienė.
   Po paskutinės pamokos, lydimi pirmokų, abiturientai suėjo į salę. Skambėjo eilės, palinkėjimai, kuriuos tarė pirmoji mokytoja I.Spalgėnaitė, mokyklos direktorius R.Gorys, IV g. klasės vadovė E.Lopetienė, pirmokai, III g. klasės mokiniai. Ne vienam abiturientui nuriedėjo išdavikė ašara per skruostą, klausantis 9 klasės mokinės Audronės atliekamų dainų, stebint šokių kolektyvo pasirodymo. Juk čia paliekamos gražiausios mokyklinės dienos, čia patirti pirmieji atradimai, patirtos ir pirmosios nesėkmės. Čia prasidėjo gyvenimas!
    Abiturientai III g.klasės gimnazistams įteikė simbolinį mokyklos raktą, perskaitė savo testamentą pasiliekantiems ir apdovanojo mokytojus gėlėmis.
   Sėkmės 64 abiturientų laidai!

Mokytojas Alvydas Lukošius

DSC09330   DSC09391