Gruodžio 20 dieną Bazilionų mokykloje vyko kalėdinis karnavalas „Šimtmečio diskoteka“. Visą mokyklos bendruomenę „reperiai“ aštuntokai kvietė prisiminti Lietuvos istoriją nuo 1918 iki 2018 m. Vėliau pristatė rokenrolo, repo, roko ir elektroninę muziką, populiarėjančią laisvoje Lietuvoje. Šventiniame renginyje dalyvavo ir puikiai muzikos stilius atskleidė 5, 6, 7, 9 ir 10 klasės mokiniai. Puikūs, humoristiški pasirodymai žiūrovų veiduose nupiešė šypsenas, kvietė šokti drauge ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Dvyliktokai pasveikino visus dalyvius ir įteikė saldžias dovanėles bei Bazilionų MDC 2019 m. kalendorius, išleistus NVŠ projekto „3D“ lėšomis. Nuskambėjusi paskutinė kalėdinė moksleivių sudainuota daina skriejo kaip nuoširdus sveikinimas su Naujaisiais metais!

Mokytoja Laima Perminienė

1    4