2019 m. sausio 23 d. 8 klasės mokiniai su klasės vadove Laima Perminiene vyko į vienintelį specializuotą fotografijos meno ir technikos muziejų Lietuvoje. Ten vyko netradicinė pamoka „Šviesos laboratorija“. Užsiėmimo metu Fotografijos muziejaus studijoje ir fotolaboratorijoje mokiniai išbandė autentišką fotografijos technologiją. Naudodamiesi pagamintais „pinhole“ fotoaparatais, šviesai jautriame popieriuje kiekvienas galėjo sukurti vieninteles ir nepakartojamas portretines fotografijas. Patys jas išryškino fotolaboratorijoje, negatyvą pavertė į tikros nuotraukos vaizdą atsisiuntę programėlę į telefoną. O nekasdieniai vaizdai atsivėrė ant muziejaus stogo terasos.

Mokytoja Laima Perminienė

3    4