Sausio 24 d. Bazilionų MDC svečiavosi Pasvalio rajono kultūros darbuotojai: Enrika Budrytė – Joniškėlio kultūros namų administratorė, Rita Bedulytė – Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Vartotojų aptarnavimo centro vedėja, Toma Mikalajūnaitė, vyresnioji bibliotekininkė, Vaiva Samulėnienė, vyresnioji bibliotekininkė, Bronislava Lapinskaitė, Pasvalio krašto muziejaus muziejininkė ir Sigitas Kanišauskas, Pasvalio r. laikraščio „Darbas“ žurnalistas. Svečiai domėjosi, kas sieja filosofą, Nepriklausomybės akto signatarą Romualdą Ozolą ir Bazilionų mokyklą, kas paskatino padovanoti mokyklai savo biblioteką ir kitą vertingą medžiagą. Apie tai svečiams papasakojo mokyklos direktorius Rimantas Gorys.

532072