2019-02-27 Bazilionuose pradėtas įgyvendinti projektas – "Vyresnio amžiaus žmonių dalyvavimo darbo rinkoje galimybių didinimas Šiaulių apskrities savivaldybių teritorijose", finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Pirmas projekto renginys - seminaras apie savanorystę.Į seminarą susirinko nemažas būrelis mokyklos bendruomenės narių. Lektorė dr. Gintarė Edintaitė Seminaro-susitikimo pradžioje pasiūlė netradicinį susipažinimo būdą - nupiešti savo emocijos piešinį, o po to jį pristatyti, pakomentuojant savo emociją ir kas ją įtakojo.Vėliau lektorė išsamiai supažindino su savanorystės įstatymu, savanoriškos veiklos principais, pristatė įvairias savanoriškas veiklas bei galimas veiklos išlaidų kompensacijas. Pasidžiaugta, kad savanoriška veikla jau daugelyje šalių pripažįstama kaip darbo, veiklos patirtis, todėl populiarėja tarp jaunų žmonių.
          Seminaras apibendrintas, panaudojant savianalizę ir ją pristatant kolegoms. Svarbu buvo rasti savyje tuos bruožus, kurie paskatintų savanoriauti ir kuo tikslingiau juos panaudoti. Išklausę savo kolegas supratome, su kuo galėtume užsiimti bendra veikla, kur mūsų interesai sutaptų.

Prieš atsisveikinant lektorė grąžino mūsų emocijų priešinius ir pasiūlė vėl juos pakomentuoti. Kaip nebūtų keista,- dauguma save pieštų geresnės nuotaikos. Tam įtakos turėjo nuoširdus bendravimas, bendrų tikslų ir veiklų ieškojimas.

Prieš seminarą suaugusiems, lektorė Gintarė Edintaitė bendravo su vyresniųjų klasių mokiniais, pristatydama savanorytės populiarumą pasaulyje ir jos teikiamą naudą ir asmeninį pasitenkinimą.