2019 metų kovo 14 d. Bazilionų mokykloje- daugiafunkciame centre vyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių rajono pradinių klasių meninio skaitymo konkursas „Lietuvai“. Šiemet konkurse dalyvavo 32 dalyviai iš 7 mokyklų. Skaitovus vertino komisija: Birutė Sinkevičienė –ŠRSKC Bazilionų filialo meno vadovė- režisierė, Irena Vaičiulienė- Bazilionų mokyklos- daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Daiva Valančienė- rusų kalbos ir etikos mokytoja metodininkė .        Grupėje tarp 1-2 klasių III vietos nugalėtoja tapo Smiltė Klimavičiūtė, 1c kl. Iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos (mokytoja Ilona Einingienė). II vieta teko Joriui Laurinkui , 2 kl. Iš Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos ( mokytoja Kristina Montvilienė). I vietą iškovojo Vanesa Končiūtė , 2 kl. Iš Aukštelkės mokyklos- daugiafunkcio centro (mokytoja Gitana Sudeikienė). Grupėje tarp 3-4 klasių III vietą iškovojo Videta Vaičekauskaitė, 4b kl. Iš Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos (mokytoja Alma Baltutienė). II vietą iškovojo Gustė Papreckytė, 4 kl. Iš Bazilionų mokyklos- daugiafunkcio centro (mokytoja Rima Janulaitienė). I vietos nugalėtoja Perla Šiuipytė, 3 kl. Iš Kuršėnų Daugėlių mokyklos (mokytoja Asta Startienė). Dalyviams buvo įteiktos mokykos padėkos, o nugalėtojams- Šiaulių rajono Švietimo pagalbos diplomai. Visiems dalyviams dovanotos renginio rėmėjų dovanos. Renginį organizavo mokyklos pradinių klasių mokytojos Sabina Gorienė, Vyda Bagdonienė ir Rima Janulaitienė. Salę apipavidalino dailės mokytoja Laima Perminienė. Darželinukus programai paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Viktorija Stumbrienė. Renginį vedė 8 kl. mokinė Akvilė Perminaitė ir 10 kl. mokinys Gabrielius Kaminskas.

Mokytoja Sabina Gorienė