Bazilionų mokykla – daugiafunkcis centras ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Aido filialas balandžio 30 dieną kvietė visus į Šiaulių rajono dailės ir technologijų mokinių darbų parodą „DAIKTAI, ATGIMĘ ANTRAM GYVENIMUI“. Parodą atidarė Šiaulių Dainų muzikos mokyklos mokinės. Parodos tikslas - supažindinti moksleivius, kad vienas iš ekologinių problemų sprendimo būdų yra senų daiktų, medžiagų perdirbimas ir tikslinis panaudojimas. Parodoje galima pamatyti net iš devynių Šiaulių rajono mokyklų įvairių darbelių ir iš antrinių žaliavų: kartono dėžių, plastiko butelių, laikraščių ir kt.
         Konkurso laureatai iš Meškuičių gimnazijos, Šakynos mokyklos, Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos, Kuršėnų Pavenčių mokyklos ir Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos. Bazilionų MDC devintokas Vilius Pocius savo amžiaus grupėje užėmė pirmą vietą. Jis iš plastiko butelių sukūrė ne vieną šviestuvą. Šeštokės Evelina Gečaitė, Donata Aušbikavičiūtė, Monika Valiulytė buvo nominuotos už kūrybišką daiktų panaudojimą. Eimantas Lečkauskas nominuotas už margutį, sukurtą iš nebereikalingų popieriaus lapų.
          Parodos atidarymo metu žiūrovai galėjo smagiai žaisti žaidimus, sukurtus iš senų daiktų ir medžiagų. Kiaušinių dėklų tenisą demonstravo 6 klasės mokiniai Aivaras Kavaliauskas ir Vilis Vileikis, smėlio tapybos žaidimą iš neveikiančio laikrodžio sukūrė devintokas Arminas Medeckis, judriuosius žaidimus iš nebenaudojamų veltinio ir audinių skiaučių siuvo 10 klasės mokiniai. Dėkojame renginio rėmėjams UAB „Comco“, URTĖS tekstilei ir dekoravimo salonui GĖLĖTA ISTORIJA
Paroda Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Aido filiale veiks iki gegužės 24 dienos.
                                                                                                                        Nuotraukų autorė Livija Valiūtė
                                                                                                                        Mokytoja Laima Perminienė

10    13 kiaušinių dėklų tenisas

5 E. Lečkauskui nominacija iš bibliotekos. Margutis    2 Vilius Pocius 9 kl. Bazilionų MDC I vieta