2019 m. gegužės 3 d. Bazilionų MDC įvyko tradicinis šventinis renginys, skirtas brangiausiam žmogui žemėje - mamai ,,Tau, mama!”. Nuskambėjus literatūrinei kompozicijai, pasirodė mokyklos mažųjų šokėjų kolektyvas ,,Trepsiukas”, šokių grupės ,,Miražas” ir ,,Oazė”, vokalinė grupė, dainavo Patricija (7 klasės mokinė), deklamavo Gustė (4 klasės mokinė) ir Akvilė (8 klasės mokinė), savo aktorinį talentą spektaklyje ,,Trys paršiukai” rodė mažieji artistai.
       Mokyklos erdvėse mamyčių ir tėvelių laukė dziudo imtyninkai, kurie atliko parodomąją treniruotę, vyko ,,Skanaus dekoro” bei ,,Kosmetikos laboratorijos” užsiėmimai.
       Dėkojame kolektyvams ir jų vadovams, padėjusiems parengti šią šventę, skirtą mūsų mamoms: Vydai Bagdonienei, Rimai Janulaitienei, Raimondai Jucikaitei, Arvydui Marcinkevičiui, Martynui Baranauskui, Laimai Perminienei, Dainai Augaitienei.
                                                      Renginio scenarijų ir informaciją paruošė lietuvių k. mokytojas Alvydas Lukošius