Balandžio 17 dieną Bazilionų mokykloje vyko tradicinė Lietuvos mokinių gamtos mokslų konferencija „Gamta, sveikata, ekologija ir aš“. Konferenciją muzikiniais kūriniais pradėjo 8 kl. mokinė A.Perminaitė ir 7 kl. mokinė A.Pniauskaitė. Renginį vedė 10 klasės mokinės A.Kybartaitė ir D.Valančiūtė. Pranešimus skaitė Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Gruzdžių gimnazijos, Kužių gimnazijos, Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro ir Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos mokiniai. Pranešimai stebino temų įvairove- atlikti tyrimai supažindino su garo turbinomis, elektromagnetais, žalingais įpročiais, pieno rūgimu, mikrokosmosu, sėklų daigumu, sugalų dažosiomis savybėmis, vandens nuotekų keliu ir kt. Antroje konferencijos dalyje vyko diskusijos bei edukacinės veiklos „Kosmetikos laboratorija“ ir „Saldus dekoras“.
                                                                                                                                                 Mokytoja Edita Lopetienė

DSC01906    DSC01884