2019-10-25 mūsų mokykloje įvyko tradicinė pradinių klasių mokinių Rudenėlio šventė „Spalvotas ruduo“. Renginį vedė Ruduo (Žygimantas Bernotas) ir Šalna (Rusnė Mockevičiūtė). Mokiniai deklamavo eilėraščius apie vaisius ir daržoves, dainavo dainas apie rudenį, suvaidino „Grybų karą“, minė mįsles, šoko.Mokyklos foje vyko rudeninių kompozicijų ir piešinių paroda „Rudens mozaika“. Renginio pabaigoje visi mokiniai, kurie dalyvavo parodoje, apdovanoti padėkomis.Šventėje dalyvavo mokinių tėveliai. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos.

Mokytoja Vyda Bagdonienė