Šiaulių regiono bibliotekininkų, mokytojų, dėstytojų, studentų ir mokinių iliustracijų konkursas „BALTASIS BALANDIS“ organizuojamas pagal XV-ojo respublikinio jubiliejinio poezijos konkurso ,,Baltojo balandžio sugrįžimas‘‘ nugalėtojo eilėraštį. Lietuvos labdaros ir paramos fondas ,,Baltasis balandis‘‘ įsteigtas žuvusio anykštėno literato, tautodailininko, klieriko KAROLIO ŠIRVINSKO atminimui. Autoriai pateikė 29 kūrinius.
Iliustracijų konkurso dalyviai skirstomi į tris amžiaus kategorijas:
1. 7 – 8 klasės mokiniai.
2. 9 – 12 klasės mokiniai.
3. Suaugusiųjų kategorija.
Dalyvių meninę ir kūrybinę raišką vertins konkurso organizatoriaus sudaryta vertinimo komisija ir rezultatus paskelbs birželio 1 dieną.
                                                                                                                                                              Laima Perminienė

Dalyvių darbus galima peržiūrėti čia: https://drive.google.com/drive/folders/1ihotNjAKk2at2-UlHOQAHvF2Pq2sDWhH?usp=sharing