Liepos 11-18 dienomis prie Pašvinio ežero kartu su Šiaulių krašto skautais Bazilionų mokiniai vykdė vaikų vasaros poilsio projektą "Pramoga su tikslu", kurį finansavo Šiaulių rajono savivaldybė. Projekto dalyviai kartu su skautais iš gamtinės medžiagos konstravo reikiamą įrangą, kad būtų patogu stovyklauti, ėjo į žygius, kurių metu atliko tiriamąsiais užduotis, sudalyvavo inscenizuotame "Žalgirio mūšyje", įveikė kliūčių ruožą su purvo trasa, išbandė jėgas įvairiose sportinėse rungtyse, padėjo gaminti maistą stovyklos virtuvėje, mokėsi gaminti ant laužo, ežere plaukiojo baidarėmis ir katamaranais. Dvi mokyklos skautės pakeitė geltoną skauto kaklaraištį į vyšninį,- patyrusio skauto, dar du mokiniai įžodį davė pirmą kartą ir tapo tikrais skautais.
     Projekto dalyviai ne tik prasmingai praleido laiką, bet ir patobulino bendravimo su bendraamžiais ir kitais žmonėmis įgūdžius, susirado draugų, tapo empatiškesni, labiau pasitikintys savo jėgomis, patobulino bendrąsias kompetencijas.
     Daugiau informacijos Šiaulių skautų tunto facebook puslapyje: https://www.facebook.com/pg/%C5%A0iauli%C5%B3-skaut%C5%B3-tuntas-254180869029/photos/?tab=album&album_id=10158415185004030
                                                                                                                                                                  Projekto vadovė
                                                                                                                                                                  Irma Gorytė