2020 m. rugpjūčio 16-21 d. Šventojoje vyko stovykla - projektas "Kur putota Baltija...", kurioje dalyvavo Bazilionų MDC mokiniai.
Stovyklos dalyvai susipažino su pajūrio gamtos ir istorijos objektais: aplankyta Rainių koplyčia, dalyvavo edukacinėje programoje Kretingos rūmų parke, Palangos Gintaro muziejuje, susipažino su Klaipėdos įžymybėmis, o taip pat atliko tyrimą, ar poilsiautojų dažnai lankomose vietose nėra erkių. Vaikai gyveno ir veikė skiltimis pagal amžių ir patyrimą, daug sportavo, kasdien darė mankštą, stengėsi formuotis sveiko gyvenimo įgūdžius. Stovyklautojai dviračiais važiavo į Palangą, kur aplankė Skautų slėnį ir viena kandidatė davė įžodį, tapo skaute, taip pat jėgas išbandė "Boom" parke ir paplūdimio varžybose. Vakare vaikai mokėsi skautiškų dainų, išmoko skautų himną, dalinosi dienos įspūdžiais juos inscenizuodami, padedant vyresniems ugdėsi kūrybiškumą, išradingumą. Patyrę skautai turėjo savo programą, susipažino su Morzės abėcėle, rašė ja laiškus kandidatams, kurie perskaitę, rado užduotį, kurią turėjo atlikti, kad būtų leista duoti patyrusio skauto įžodį. Taip Bazilionų draugovę papildė dar du patyrę skautai. Stovyklą finansavo Šiaulių r. savivaldybė.

Projekto koordinatorė draugininkė Irma Gorytė

Ant Klaipėdos bažnyčios bokšto    Šaltkalvystės muz Klaipėda