2022 m. sausio 13 dieną mokykla dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Seniūnų taryba kartu su skautais parengė stendinį pranešimą ir specialią radijo laidą, kurią transliavo per mokyklos vietinį radiją. Pertraukų metu skambėjo patriotiniai lietuvių autorių muzikos kūriniai. Radijo laidą vedė seniūnų tarybos nariai Elija ir Lukas, jiems talkino Matas. Visi mokiniai, naudodamiesi savo išmaniaisiais įrenginiais, atliko virtualias Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos parengtas užduotis, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Geriausiai užduotis atlikti sekėsi atlikti 6 klasės mokiniui Žygimantui ir 8 klasės mokinei Elijai (surinkta 16 taškų iš 17 galimų).

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame aktyviai dalyvavusiems šios svarbios mums visiems dienos paminėjime.

Seniūnų taryba

DSC07028 DSC07030 DSC07031 DSC07040